KONST / Litografier / Litografier 14908162
nr 1490 8162
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade i trycket, 350-upplaga. Oramade lösa blad, Bladets mått: 47x35 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:04:37
18/9 16:28:28
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman